Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Aksaray  Evden eve Nakliyat,(Damla nakliyat)   taşımacılık sektöründe uzun yıllardır Aksaray bölgesinde evden eve ve şehirler arası nakliye hizmetleri veren kurumsal bir taşımacılık şirketidir. Her türlü eşya taşıma hizmetine uygun ve özel olarak dizayn edilmiş nakliyat araçlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bizimle taşınmak taşınmaya dair endişelerinizin ortadan kalkmasını sağlayacak. Aksaray  Nakliyat olarak müşteri odaklı olarak çalışıyoruz ve sürekli yenilikleri takip ederek kendimizi geliştiriyoruz.

Damla Nakliyat olarak 20 yıldan uzun süredir taşımacılık sektöründeyiz . Biz mağdur olduk fakat hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Müşterilerimiz kurumsal firmayla çalışmanın rahatlığı ile sorunsuz şekilde taşınma işlerini halletmektedirler. Aksary ilinde marka olmuş Damla nakliayt web sitesi aksarayevdenevenakliyat.gen.tr ile hizmete devam etmekteyiz.

Bugünlere gelmemizde katkı sunan siz değerli müşterilerimize, bizden  maddi-manevi desteğini esirgemeyen siz dostlarımıza  teşekkürü bir borç biliriz.

Murat DOĞANAY

Aksaray Evden eve Nakliyat CEO


© 2024 Aksaray Evden Eve Nakliyat web Sitesi.Web Tasarım by Koray ÇOKOL