Haberler

Aksaray Şehirlerarası Nakliyat

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Şehirler arası nakliyeye özellikle kişilerin bir kentten diğerine taşınması sonrasında ihtiyaç duyulur. Kişiler farklı nedenlerle şehir değiştirirler. Özellikle eğitim, iş evlenme ya da tatil amacıyla şehir değişiklikleri olur. Bu durumlarda kişilerin eşyalarını taşınması da gerekir. Bu ihtiyaca cevap verebilmek için nakliye firmaları hizmet veriyor. Şehirler arası nakliyede sigortalı taşımacılığa ve profesyonel desteğe önem verildiği zaman başarılı nakliye gerçekleştirilebilir.

Şehirlerarası nakliye için sigortalı taşımacılığa ve özel kaskoya dikkat edilmelidir. Şehirler arası taşımacılıkta riskler daha büyük olduğu için eşyalarınıza zarar gelme olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle bu taşımacılık türünü mutlaka kurumsal bir firmadan almaya özen gösterin. Firmamız tarafından şehirler arası nakliye için özel olarak donatılmış nakliye araçlarımız ve uzman personellerimiz ile sizlere destek veriyoruz. Şehirler arası nakliye hizmetleri sunulurken en uygun paketlemeye ve taşımaya büyük hassasiyet gösteriyoruz.


Aksaray Evden Eve Taşımacılık

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Bize başvurduğunuz andan itibaren , Aksaray Evden Eve Taşımacılık olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde, eksperlerimiz evinize gelerek, gerekli olan incelemelerini yapar.

Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek , sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

Ekspertiz hizmeti ücrete tabi değildir.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme, ambalajlama işlemlerini yaparlar.


Aksaray Evden Eve Nakliyat

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Aksaray evden eve asansörlü nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan Aksaray evden eve nakliyat ;nakliyat  esnasında her şekildeki her türlü eşyalarınıza uygun olan özel paketleme yapmaktadır. Aksaray’daki en iyi ustalardan biri ile mobilya sökümü kurumu ve montajı yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için,koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız özel graf kağıtlı kalın vakumlu poşetler ile kaplanarak muhafaza edilir ve  itina ile taşınır. Mekan yataklar tek kişilik ve çift kişilik pvc kılıflarla hasar almaması ve kirlenmemesi için muhafaza edilir ve asansör yardımı ile hata payı çok aza inecek şekilde önlemleri alınarak taşınır. Plazma Tv ler özel olarak kendi kolilerinde asansör yardımı ile taşınır. Evden eve nakliyat sadece eşyanızın taşınması değildir evden eve de önemli olan sizin memnuniyetinizdir .


Aksaray'a Atanan Memurlar İçin Kampanya

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Aksaray Damla Nakliyat olarak ilimize atanan memur, öğretmen, asker, polis, doktor, hemşire, hakim, savcı ve ismini sayamadığımız tüm devlet kademelerindeki memurlar için yüzde 20 indirimli nakliyat kampanyamız başlamıştır.


© 2023 Aksaray Evden Eve Nakliyat web Sitesi.Web Tasarım by Koray ÇOKOL