Aksaray Şehirler Arası Nakliyat

68 Damla Nakliyat, 2006 yılında “aksaray evden eve taşımacılık” sektöründe faaliyetlerine başlamış olan, günümüzün en köklü ve en güvenilir taşımacılık firmasıdır. Sadece Ev Taşıma İşi Yapan Firmamız Kalitenin profesyonellik ve memnuniyet odaklı olduğunun, yılların getirdiği tecrübe ile, farkında olarak hareket eden firmamızda %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışmanın yolları araştırılarak her geçen gün sizlere daha profesyonel bir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.

11 koca yılı, mutlu müşteriler ile geride bırakan aksaray  evden eve taşımacılık firmamız, Daimi Kadrosuyla Eşyalarınıza Zarar Vermeden Ev Taşıyor, teknolojik gelişimlerin takibi ile Asansörlü Nakliyat Hizmetlerine Başlayan Firmamız yanı sıra güvenliği ve güvenirliği de ön planda tutarak eşya taşıma esnasında, öncesinde ve sonrasında siz ve eşyalarınız için gerekli tüm planlamaları yaparak hareket eder. Yapılan planlama ile nakliyat işleminin her aşamasında yetişmiş – uzman kadromuz sayesinde belirlenen zamanda ve belirlenen yere teslimatı gerçekleştirir.

7 / 24 kesintisiz ve eksiksiz hizmet anlayışıyla yoluna devam eden firmamız, başta Aksaray evden eve taşımacılık olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ev taşımacılığı işini yapmaktadır. Bu iş için gerekli olan araçlar teknolojiye uygundur.